Fontgrootte: +

Update coronamaatregelen Gravenbos

update

Beste ouders,

Vanaf morgen versoepelen de corona-maatregelen en geldt er op onze school geen mondmaskerplicht meer, zowel binnen als buiten en aan de schoolpoort. Je hebt natuurlijk wel het recht om een mondmasker aan te doen.
Tot aan de herfstvakantie houden wij ons nog aan de afspraak om kinderen aan de deur af te zetten en dien je een afspraak te maken als je binnen de school moet zijn. Hopelijk kan deze maatregel dan ook snel afgeschaft worden, maar we houden het nog even zo.

Bedankt voor je begrip en medewerking! 

Contacteer ons

A    Gravenbos 6, 8470 Gistel

E    info@gravenbos.be

T    +32 59 27 63 63

 

Volg ons

Heb je dit al bekeken?

Over Gravenbos

Het schoolteam is blij en dankbaar voor het vertrouwen dat u in onze school stelt. Wij zullen ons ten volle inzetten voor de opvoeding en het onderwijs van uw kind.

U mag een christelijk geïnspireerde, eigentijdse opvoeding en degelijk onderwijs verwachten.

Bij vragen en problemen staan we steeds voor u klaar om samen naar een oplossing te zoeken.

Populaire artikelen